Navigácia

Navigácia

 • Kino - Kto je ďalší?

  Žiaci našej školy dňa 18.11.2019 – pondelok, sa zúčastnia pri príležitosti dňa študentstva filmového predstavenia v galantskom kine.

  Názov predstavenia:          Kto je ĎALŠÍ ? Film o internete a mladých ľudí

  1. vyučovacia hodina sa učí podľa rozvrhu, potom žiaci, ktorí chodia na obed si 8,45 zoberú balíčky, skonzumujú v triede a spoločný odchod je o 9,00.

  Žiaci na odborný výcvik nastúpia o 7,30 hod. , o 8,30 budú mať desiatovú prestávku a 9,00 je spoločný odchod do kina.  

  Žiaci zaplatia triednemu učiteľovi 50 centov, zvyšná časť vstupenky je hradená kultúrnym poukazom a zo ZRPŠ . Po predstavení triedni učitelia zistia prítomnosť.  UPOZORNENIE: Film trvá 1,5 hodiny.

 • Kam na strednú Dunajská Streda

  Dňa 5.11. 2019 sme sa zúčastnili výstavy stredných škôl v Dunajskej Strede, kde sme mohli odprezentovať našu školu v rámci TTSK a podeliť sa o skúsenosti s ostatnými školami. Ďakujeme našim žiakom za výpomoc a tešíme sa na ďalšie stretnutie v Trnave. 

 • Výstava MLADÝ TVORCA

  Aj tento školský rok sa zúčastňujeme výstavy MLADÝ TVORCA na Agrokomplexe v Nitre. Viac foto TU.

 • Nový interaktívny kútik v priestoroch školy

  Spoločnosť Amazon nám dnes darovala v rámci komunitného programu Kindloteka čitateľský kútik. Je vybavený elektronickými čítačkami Kindle, ako aj nabíjacími stanicami. Zároveň nám spoločnosť darovala aj 54 tlačených kníh a 20 elektronických kníh, ktoré sme si vyberali sami. Veríme, že si čitateľský kútik žiaci obľúbia a tešíme sa, že do našej knižnice pribudli ďalšie nové knihy.

 • Kam na strednú - Senica

  Dňa 16. októbra sme sa zúčastnili Burzy stredných škôl v meste Senica. Prítomné boli stredné školy v TTSK. Ďakujeme organizátorom za príležitosť prezentácie našej školy. 

 • DNI OTVORENÝCH DVERÍ NA NAŠEJ ŠKOLE VO ŠTVRTOK A V PIATOK!!!

 • Návšteva divadelného predstavenia v Bratislave

  Dňa 22.októbra 2019 žiaci študijných odborov I. MT, II.MTS, III.MT a I.N navštívia divadelné predstavenie CIRKUS SCAPIN v Mestskom divadle v Bratislave. Žiaci zaplatia triednym učiteľom 6 EUR. Odchod je o 8,00 hod. autobusom zo školy. 

 • Naši žiaci skončili na 2. mieste v stolnom tenise na MO v Galante

  Dňa 15.10.2019 sa konali MO Galanta v stolnom tenise stredných škôl. V kategórii študent na pôde Gymnázia v Galante obsadili naši žiaci druhé miesto. Chlapcom gratulujeme a prajeme do budúcna veľa športových úspechov.

 • Školský turnaj v stolnom tenise vyhral žiak prvého ročníka

  Žiak prvého ročníka vyhral stolnotenisový turnaj zo všetkých vybraných žiakov SOŠ technickej v Galante. Turnaj sa odohral v telocvični SOŠTech Galanta 11.10.2019. Prví štyria žiaci postupujú na MO Galanta, ktoré sa budú konať dňa 15.10.2019. Víťazovi a postupujúcim blahoželáme!

 • Naši žiaci opäť po roku na autosalóne v Nitre

  Automobilové novinky, súťaže, tuningové autá, veterány, karavany a mnoho iného zažili naši žiaci dnes na autosalóne v Nitre. Veríme, že okrem fotiek si odnesú z Nitry aj odborné vedomosti z oblasti automobilovej techniky. 

 • Výstava priemyselnej automatizácie na kolesách ExpoTainer

  Na tejto výstave boli žiaci oboznámení s pneumatickým riadením a tiež mechatronickými systémami určenými pre rôzne preimyselné aplikácie, napr. mechanizmus zdvíhania a ukladania. Všetci žiaci si túto výstavu užili a povazovali ju za poučnú. Fotografie nájdete TU.

 • Naši žiaci na LingvaFeste v Bratislave

  Žiaci z tried I.N, II.N a III.MT sa 26. októbra zúčastnili jazykového festivalu na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Cieľom festivalu bolo: Predstaviť rôzne cudzie jazyky a kultúry, zvýšiť záujem o cudzie jazyky, motivovať k učeniu sa cudzích jazykov, predstaviť efektívne spôsoby výučby, nové metódy, aplikácie. Žiaci si rozšíril svoj obzor o cudzích jazykoch a mohli sa obohatiť o desiatky nápadov a zážitkov. Túto aktivitu pre žiakov zabezpečili: Ing.Bedecsová, Mgr. Hlavatá a Mgr.Bánosová.

 • PREZENTAČNO-TECHNICKÝ KAMIÓN "EXPO TAINER" U NÁS V ŠKOLE

  1.10.2019 - utorok od 8:30hod, naša škola v spolupráci s firmou FESTO organizuje pre žiakov školy a verejnosť ukážky najnovších trendov zo sveta pneumatických a automatizovaných systémov.

 • Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu - 2.miesto

  Naši žiaci sa zúčastnili MO Galanta v cezpoľnom behu, kde získali krásne druhé miesto. Našim športovcom gratulujeme a prajeme ešte veľa úspechov do budúcnosti.

   

   

   

   

  .

 • Návšteva Vlastivedného múzea v Galante

  Žiaci našej školy v týchto dňoch postupne po jednotlivých triedach navštevujú Vlastivedné múzeum v Galante. Múzeum  sídli na Hlavnej ulici v historickej budove bývalej banky. V múzeu s regionálnym zameraním na okolie Galanty žiaci s nadšením prezerali expozície mestskej bytovej kultúry a tradičnej ľudovej kultúry. Sprievodkyňa múzea veľmi obetavo  vysvetľovala  každú expozíciu a do výkladu zapojila aj žiakov. Zaujali nás aj poznatky o archeológii v okolí a mlynárstve na Váhu a Malom Dunaji. Expozícia lekáreň má vyše sto rokov a je to nielen nádherný nábytok, ale dnešným slovom logistika liekov, liečivých komponentov a cítiť v ňom tajomstvo a majstrovstvo lekárnictva.  Pre žiakov sa návšteva múzea určite stala cenným poznatkom k hodinám dejepisu.

 • Oznam pre študentov diaľkového štúdia

  Riaditeľstvo SOŠTech Galanta Vám oznamuje, že 1. konzultácie študentov externého nadstavbového štúdia v školskom roku 2019/2020 sa uskutočnia v dňoch 27. a 28. septembra 2019 (piatok a sobota ). 

  Zápis študentov do 1.ročníka  bude dňa  27.9.2019 od  12,30  – 13,00 hod.  

  Začiatok vyučovania v piatok – 27.9.2019  je od 13. 00 hod. , v  sobotu 28.9.2019 je vyučovanie od 8,00 hod.  Zároveň dostanete  harmonogram konzultácií na celý školský rok.

 • Autosalón Nitra 2019

  Dňa 4. októbra 2019, piatok organizujeme exkurziu na výstavu AUTOSALÓN NITRA pre všetky triedy našej školy. Žiaci zaplatia triednemu učiteľovi 4,- Eur, ZRPŠ prispeje každému žiakovi + 4 Eur.  Doprava je zabezpečená autobusmi. Bližšie informácie podajú triedni učitelia + informačné plagátiky

   

 • Otvárame kurz zvárania!

  Zváračská škola pri SOŠTech Galanta otvára od 1.10 2019 nový kurz zvárania.

  Informácie na tel. čísle: 0903 481116 alebo 031/782492

 • DIŠTANČNÉ ŠTÚDIUM

  Oznamujeme študentom, ktorí sa prihlásili na dištančné štúdium v učebných odboroch ( získanie výučného listu), že prvé konzultácie sa uskutočnia 27. septembra 2019, piatok o 12,00 hodine v budove teoretického vyučovania.

  Triedna učiteľka Mgr. Alžbeta Bánosová

 • Záverečné skúšky v opravnom termíne

  Záverečné skúšky v opravnom termíne budú prebiehať v priestoroch školy v dňoch 10.9.2019 a 11.9.2019.

  Utorok 10.9.2019 od 8.00hod. do 9.30hod. písomná časť,                                                                                10.00hod. do 17.00hod. praktická časť.

  Streda 11.9.2019 od 8.00hod ústna časť záverečnej skúšky.

   

strana:

Fotogaléria

Otázky na vedenie školy

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme. Ďakujeme,vedenie školy.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné