Navigácia

 • Náš maturitný ročník IV.ST na exkurzii v SPU Nitra.

  Našich žiakov privítala Slovenská Poľnohospodárska Univerzita. Hostitelia nás krátko informovali o svojej univerzite.Moderné vzdelávanie v oblasti prírodných a technických vied ponúka na svojich fakultách a konkrétne pre našich štdentov im bola predstavená Technická fakulta. Foto nájdeš v albume č.274 TU

 • DARUJTE NÁM VAŠE 2% Z DANE pre ZDRUŽENIE MLADÝ OPRAVÁR

  DARUJTE NÁM VAŠE 2% Z DANE pre ZDRUŽENIE MLADÝ OPRAVÁR

  Vážení rodičia a priatelia školy,

  pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

  Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii. Tento dar Vás nič nestojí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%! Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

  Tlačivo a všetko potrebné nájdeš TU

 • 272. Naša lyžovačka 2019

  Do galérie 272. Naša lyžovačka 2019 boli pridané fotografie.

 • Naši mechanici-mechatronici absolvovali časť svojej výuky na vysokej škole

  Možnosť absolvovať niektoré laboratórne cvičenia na Materiálovo technologickej fakulte STU v Trnave dohodol Ing. Martin Slahučka s prodekanom spomínanej vysokej školy doc.Ing. Romanom Čičkom PhD.Cieľom tejto spolupráce je využiť moderne zariadené laboratóriá vysokej školy  na vyučovanie niektorých špecifických tém, ale aj odstrániť obavy našich žiakov z vysokoškolského štúdia. Viacej nájdeš v albume č.270 TU

 • Projekt „Kruh obehového hospodárstva“ prináša do škôl tému obehového hospodárstva (cirkulárnej ekonomiky).

  Čo je obehové hospodárstvo (cirkulárna ekonomika) a prečo je dôležité o tom učiť nové generácie?

  Viacej sa dozvieš TU

  Pokračujeme v prednáškach v rámci projektu- prednášajúci z  Inštitútu cirkulárnej ekonomiky

 • KAM NA STREDNÚ

  25.1.2019 v piatok ideme prezentovať našu školu do Senice v rámci festivalu stredných škôl. 

 • Cvičenie na ochranu zdravia 21.12.2018

  Dňa 21.12.2018 si nacvičíme poplach v rámci areálu našej školy, za účasti Hasičského a záchranného zboru Galanta. Bližšie informácie Vám priblížíme v deň vypuknutia. Nech sa páči,foto nájdeš TU

 • VIANOČNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ SOŠ TECHNICKÁ GALANTA XII.ROČNÍK

  VIANOČNÝ FUTSALOVÝ TURNAJ SOŠ TECHNICKÁ GALANTA XII.ROČNÍK

  Víťazom sa stali naši najmladší študenti školy z triedy 1.A

  Ako konštatovala naša pani zástupkyňa Mgr.Hanzelová,všetci chlapci hrali,akoby boli  na majstrovstvách sveta. Víťazom blahoželáme! 

  Ocenený bol  najlepší brankár a strelec turnaja. Viac nájdeš v albume TU  

  Celkovo môžeme konštatovať,že sa turnaj vydaril po všetkých stránkach a touto cestou ďakujeme organizátorovi Mgr.Kordošovi 

 • Návšteva vlastivedného múzea v Galante

  Naši žiaci navštívili v rámci výuky Slovenského jazyka a Dejepisu - Vlastivedné múzeum. Atmosféru prinášame v albume č.267 TU.

 • 12.12.2018 VIEDEŇ

  Foto nájdeš v albume č.266 TU

 • Stužková – nezabudnuteľné chvíle pre každú generáciu

  Stužková – nezabudnuteľné chvíle pre každú generáciu

  Tak a máme tu stužkovú v podaní triedy IV.ST, vedenou triednou učiteľkou pani Ing. Zitou Bedecsovou. Chlapci,pamätajte ,že každá stužková má svoju históriu,na ktorú po rokoch každý spomína už len s úsmevom. Miesto poznáte  aj čas,tak nám už len zostáva zaželať Vám príjemnú zabavu.  

 • Burza stredných škôl pre 8.a 9.ročníkov

  Dňa 6.12.2018 sa konala Burza na ZŠ v Sládkovičove,kam nás srdečne pozvali. Museli sme sa poriadne obracať, pre záujem študentov ale aj rodičov.  

 • Tvorivé dielne

  Už po niekoľkýkrát sme privítali v dielňach na odbornom výcviku Základnú školu M.R.Štefánika z Galanty a jej šikovných ôsmakov v rámci "Tvorivých dielní". Foto nájdeš v albume c.264 TU

 • Kam na strednú? Žiaci základných škôl si mohli spraviť prehľad

  Foto v albume c.265 nájdeš TU. Aj dnes 5.12.2018 sme boli prezentovať našu školu v Mestskej športovej hale v Trnave,kde VUC TT organizovalo podujatie, Kam na strednú. Prezentovalo sa tu 40 škôl z Trnavského samosprávneho kraja a medzi nimi sme sa nestratili,skôr naopak. Našu školu poctil návštevou aj trnavský župan Jozef ViskupičAko dôkaz prinášame foto z akcie.Posúďte sami oprávnenosť tvrdenia.

 • Exkurzia žiakov na MtF STU v Trnave pre 1.MTs

  Žiaci I.MTS sa zúčastnia dňa 5.12.2018 v stredu exkurzie,ktorá je súčasťou vyučovania predmetu ELEKTOTECHNIKA-praktické cvičenia. Zbezpečujú:Mgr.Bánosová a Ing.Slahučka.

 • Súťaž „Ovládame cudzí jazyk‟

  Súťaž „Ovládame cudzí jazyk‟

  Výsledky a foto nájdeš TU

  Súťaž sa uskutočnila dňa 04.12.2018 na našej škole. Stáva sa už tradíciou, že vždy v predvianočnom čase žiaci zo všetkých ročníkov preukážu svoje schopnosti, zabavia sa a využijú svoju súťaživosť aj v oblasti používania nemeckého i anglického jazyka.Súťažiaci museli neraz pri ich plnení siahnuť hlboko do svojich vedomostí a prejaviť zmysel pre fair play a spoluprácu v družstve. Súťaž bola vyhodnotená po každom kole. Súťažiaci boli odmenení sladkými cenami. Hlavnú cenu – zájazd do Viedne na vianočné trhy získali víťazi.

 • TECHNICKÁ OLYMPIÁDA 9. ročník

  TECHNICKÁ OLYMPIÁDA 9. ročník

  Dňa 29.11.2018 sa u nás uskutočnilo Okresné kolo pre školský rok 2018/2019.Foto nájdeš v albume č.261 TU

 • Svet reklamy, svet médií a história filmu...

  O tomto všetkom bola komentovaná projekcia, ktorú mali možnosť vzhliadnuť v kine Galanta  naši študenti. Projekcia s názvom "Svet médií", ukázala prelomové filmy, ktoré ovplyvnili súčasných režisérov a umožnili tak vznik filmov ako "Piaty Element", "Matrix", "Minority report" ai.

  Dozvedeli sme sa niečo o technike zvanej "filmová os". Snáď tieto vedomosti naši žiaci využijú pri natáčaní filmov v rámci informatiky v štýle Stop Motion. Vedeli ste, že v prvom celovečernom animovanom filme "Snehulienka a sedem trpaslíkov" sa jedna minúta filmu kresila pol roka? Dozvedeli sme sa, kto točí najlepšie horory na svete. Nie sú to Američania ale Nemci, Francúzi a Španieli. Videli sme, aké videá majú svetový úspech na poli reklamy a prečo sa využívajú virálne videá ako silný nástroj marketingu. Dvojhodinová projekcia jednoducho zaujala. Efektívne a účinne zasuplovala hneď niekoľko predmetov ako komunikácia, umenie a kultúra, história. Ďakujeme

 • Olympiáda v anglickom a nemeckom jazyku u nás

  Dňa 20.11.2018 sa v škole    uskutočnila olympiáda v anglickom a nemeckom jazyku. Výsledky sú nasledovné:

  AJ: 1. miesto Belko Nicolas IV. ST 2. miesto Srnka Dušan I.A 3. miesto Dadák Patrik I.A,

  NJ: 1. miesto Vrbík Šimok II.A 2. miesto Domonkoš Ladislav II.A 3. miesto Horváth Adrian I.MTS.

  Víťazom srdečne blahoželáme a česť porazeným!

 • Študentská formula okolo Slovenska 2018

  Foto nájdeš v albume TU

  Naši žiaci pod názvom SPARTA-Logan získali krásne 2. miesto v silnej konkurencii škôl. Súťažilo sa v troch disciplínach a to v rýchlosti reakcií,logike myslenia a slalome s formulkou(autíčkom). Obdržali sme krásne ceny v podobe napr.usb kľúča,pitnej flaše a iné. 

  Súťažiaci: Mucska,Štefunko,Kudácsek,Goleňa,tréner: Horváth 

  V mene pána dekana  prof. Šooša zo Strojníckej fakulty STU Bratislava, sme dostali pozvanie na akciu Študentská formula okolo Slovenska 2018, ktorá sa bude konať dňa: 16. 11. 2018 v Trnave.

  Na  Strednej  priemyselnej  škole dopravnej, Študentská 23, Trnava.

  Všetko bližšie nájdeš v letáčiku TU.    

strana:

Fotogaléria

Otázky na vedenie školy

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme. Ďakujeme,vedenie školy.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné