Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Ivan Igrici Ig Rozvrh
Riaditeľ
Vedie krúžok: Vodácky
 
 
Mgr. Eva Hanzelová Hz Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: I.K
Triedna učiteľka: II.NE
Vedie krúžok: Literárny
eva.hanzelova@gmail.com
 
 
Ing. Beáta Kissová Ki Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Automatizácia str.výroby - pneumatické systémy
beakiss25@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Bánosová Bn Rozvrh
Triedna učiteľka: II.E
Triedna učiteľka: III.E
Triedna učiteľka: III.F
Triedna učiteľka: IV.ST
Vedie krúžok: Kultúrno-technický
 
 
Ing. Zita Bedecsová Be Rozvrh
Triedna učiteľka: III.ST
Vedie krúžok: Nemecký jazyk I
 
 
Ing. Miroslav Belányi Bl Majster
 
 
Ľuboš Biháry Bi Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Zváranie plastov
 
 
Ing. Andrej Bórik Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Agromechanizačný krúžok
rekviem@azet.sk
 
 
RNDr. Štefan Czadró Cz Rozvrh
Triedny učiteľ: I.C
Vedie krúžok: Informatika I
czadro1@gmail.com
 
 
Adrián Gál Ga Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Martina Hambalková Hk Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Peter Herczog Hg Rozvrh
Triedny učiteľ: II.D
Vedie krúžok: Technický III
 
 
Mgr. Marta Hlavatá Hl Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Anglický jazyk II
Foto Ing. Michal Horváth Ho Rozvrh
Triedny učiteľ: I.N
Vedie krúžok: Mediálny
websostechga@gmail.com
 
 
Marek Kišš Km Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Agromechanizačný II.
 
 
Jozef Kolesík Kl Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Konštruktérsky
 
 
Ing. Zoltán Komlósi Km Rozvrh
Triedny učiteľ: I.A
Triedny učiteľ: I.DS
Vedie krúžok: Mladý opravár
 
 
Mgr. Lukáš Kordoš Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
Vedie krúžok: Halové veslovanie
Vedie krúžok: Posilňovanie
Vedie krúžok: Posilňovanie II
lukas.kordos@gmail.com
 
 
Ing. Ladislav Kostoláni Kt Rozvrh
Triedny učiteľ: I.B
Vedie krúžok: Konštrukčný
 
 
Ing. Tünde Kováčová Ko Rozvrh
Triedna učiteľka: I.NE
Vedie krúžok: Anglický jazyk I
tundekovac@centrum.sk
 
 
Tibor Lelkes Le Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Motorka a ja I.
 
 
Štefan Lépes Lp Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Opravárenský
 
 
Mgr. Agnesa Lovászová Lo Rozvrh
Triedna učiteľka: I.DP
Triedna učiteľka: II.B
Vedie krúžok: Turistický II
Vedie krúžok: Turistický krúžok
 
 
Mgr. Agnesa Lovászová Lo administratívna pracovníčka
 
 
Ing. Pavel Mádel, PhD. PM Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Elektroniky
 
 
Milan Magyar Ma Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Mladý zvárač
 
 
Július Manczal Mn Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Strojové obrábanie
 
 
Mgr. Anna Molnárová Mo Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Spoločenská výchova
 
 
Ing. Katarína Palkovičová Pl Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: CNC - obrábanie
 
 
Ondrej Puskás Pu Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Poľovnícky krúžok
 
 
Ing. Gábor Rusznák Ru Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
Vedie krúžok: Elektrotechnický
 
 
Ján Ružič Ru Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Martin Slahučka Sl Rozvrh
Triedny učiteľ: I.MT
Vedie krúžok: AutoCAD
martin.slahucka@gmail.com
 
 
Alexander Szabó Sz Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Diagnostický krúžok
 
 
František Šebo Šo Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Ochrana prírody
Foto Ing. Jana Tomová To Rozvrh
Triedna učiteľka: II.N
Vedie krúžok: Konverzácia po nemecky
z.j1855@gmail.com
 
 
Daniela Tóthová Td Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Aranžérsky
 
 
Mgr. Tibor Varga Va Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Angličtina III
 
 
Ivan Vražba Vr Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Mladý vodič

© aScAgenda 2018.0.1103 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 22.05.2018

Fotogaléria

Otázky na vedenie školy

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme. Ďakujeme,vedenie školy.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné