Nalezisko

Straty a nálezy

6.Vo vestibule školy sa našla taška so športovým úborom a teniskami. Vyzdvihnúť si ju môžte v kancelárii pani zástupkyne     Hanzelovej. - odovzdané 2.10.poobede žiakovi I.B triedy.

5.Našiel sa mobil zabudnutý v triede. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť  v kancelárii zástupkyne riaditeľa pani. Hanzelovej - odovzdané žiakovi I.B trieda

4.Mikina hneda nachádza sa v ucebni informatiky u pána Czadra.-ohláste sa

3.Mikina biela v učebni 2.6 u Horvátha -odovzdané žiakovi 1.MTS

2.V jedálni školy si niekto zabudol šiltovku značky ADIDAS-odovzdané žiakovi .1MTS

1.V jedálni školy sa našiel kockovaný dáždnik ( pravdepodobne ešte z otvorenia šk.roka ).  Veci sú uložené u pani zástupkyni Hanzelovej

Stratili ste alebo našli nejakú vec? Hľadáte nešťastného majiteľa? Práve pre vás je tu nová záložka.

Stačí poslať email s detailom veci,popis veci a ak je to možné priložené foto veci,ktorú ste stratili alebo nasli a my to zverejníme.

Email oznamovateľa musí obsahovať vašu :

vašu emailovu adresu ,telefónne číslo a meno.

Ešte pred uverejnením vás budeme kontaktovať  na overejnenie údajov. Bez týchto náležitostí podnet nemôže byť zverejnený.

Podnety posielajte na adresu: websostechga@gmail.com alebo osobne u triednych učiteľov a následne to zverejníme.

Horváth